info@DarvishiHotel.com
تلفن مرکزی: 38080-051

هتل مجلل درویشی

رستوران آتریوم
رستوران آتریوم
رستورانی متفاوت ، مکانی سرسبز برای امکان صرف غذا در محیطی رویایی و آسمانی که در لحظه از قرار شما می گذرد . لذت صرف غذا در چنین محیطی را به عزیزان خود هدیه کنید .
رستوران روف گاردن
رستوران روف گاردن
رستورانی متفاوت ، مکانی سرسبز برای صرف غذا در محیطی رویایی و آسمانی که در لحظه از قرار شما میگذرد ، لذت صرف غذا در چنین محیطی را به عزیزان خود هدیه کنید .
فست فود فیروزه
فست فود فیروزه
ما برای مهمانی های دوستانه شما پیشنهاد ویژه ای داریم در رستورانی با طرح متنوع و دلنشین ، انواع پیتزا و کنتاکی و فست فود های با کیفیت و خوش طعم را پذیرای شما هستیم .
چایخانه ستنی برکه
چایخانه ستنی برکه
تمام تصورات خود را از چایخانه هایی که تا به حال رفته اید دور کنید ...به برکه بیایید که محیطی متفاوت را در هتل درویشی تجربه کنید. آرامشی خاطره انگیز و عکس هایی که شما را درهر کجا که باشید، به این اوقات خوش بر می گرداند. طبیعت در حوالی شما و شما همنشین آرامش ...
سالن صبحانه ارغوان
سالن صبحانه ارغوان
صبح بخیر مهمان گرامی روزی نشاط آور از ورای دریچه های پنجره های هتل مجلل درویشی با صرف صبحانه های متنوع آغاز کنید .
کافی شاپ مرکزی
کافی شاپ مرکزی
دیدارهای شما را دوستانه تر می کنیم و به گفتگو های شغلی و خانوادگی شما صمیمتی چند باره می بخشیم . ملاقات های شما با نوشیدنی های سرد و گرم و پذیرایی شایسته، رنگ و طعم دیگری می گیرد .
کافی شاپ اسپا
کافی شاپ اسپا
لحظاتی شاد، خاطره انگیز و به یاد ماندنی را با خنکای آب همراه کنید . کافی شاپ اسپا هتل مجلل درویشی محیطی زیبا و آرامبخش برای حضور گرمتان می باشد .
کافی شاپ بیلیارد
کافی شاپ بیلیارد
به سالن بیلیارد هتل مجلل درویشی خوش آمدید.مکانی متفاوت با تمام آنچه تا کنون تجربه داشتید.در این سالن متمایز لحظاتی دلنشین و مهیج را تجربه نمایید.